Ettevõttest

Storage optimization specialists29-aastane kogemus voltimis- ja lõiketööstuses


Ligi 30 000 masinat müüakse 92 riigis üle kogu maailma


Neli peamist tooteklassi: pressipidurid, hüdraulilised käärid, laserlõikurid ja mulgurpressid

Aastase tootmisvõimsusega 2000 masinat, mis on ehitatud meie 45 000-ruutmeetrisesse tootmishoonesse, on ACCURL suurim lehtmetalli masinate tootmisega tegelev ettevõte maailmas.

Uuenduslik eelis

ACCURL-is oleme uhked oma uuendusvõime üle. Loome uusi tehnoloogiaid, täiustame tootmisprotsesse ja tutvustame turule kunagi varem nägemata tooteid. Meie meeskond suudab parandada üldist jõudlust, jäädes samal ajal saledaks ja tõhusaks. Need on põhjused, miks oleme oma valdkonna liidrid.

Kuigi meie jaoks on oluline kogu tööstust edasi lükata, jäävad meie kliendid endiselt prioriteediks number üks. Klientide täieliku rahulolu tagamiseks pakume ainult kõrgeima kvaliteediga tooteid ja pühendunud tugiteenistujaid.

Meie tootevalik

ACCURL keskendub neljale peamisele tooteklassile: presspidurid, hüdraulilised käärid, laserlõikurid ja mulgurpressid. Kõikides nendes klassides pakutavad tooted on ülejäänud tööstusega võrreldes tipptasemel. Meie kvaliteet tuleneb tugevatest materjalidest, läbimõeldud disainist ja intuitiivsetest juhtelementidest, lisaks lisavõimalustest ja lisandmoodulitest, mida saab kasutada masinate modifitseerimiseks vastavalt teie vajadustele.

Klienditoe küsimused

Meie kliendid väärivad parimat, mistõttu on ACCURLi tugiteenistujad pühendunud veendumaks, et olete alati rahul, olgu teiega koos töötav kaastöötaja või meie toodete lõpptarbija. Ja kõrge tehnikute ja masinate suhte korral saavad meie kliendid olla kindlad, et saavad meie klienditeenindusmeeskonnalt kiire vastuse.

Ehkki kiire reageerimise aeg on oluline, paneb meie tugiteenistujad silma paistma just nende teadmiste ja arusaamise poolest meie toodetest. Kui pöördute meie poole probleemiga, millega silmitsi seisate, saate asjatundliku vastuse tugiteenistujate esindajalt, kes hoolib ACCURList ja sellest, kuidas selle kliente koheldakse.

© 2021 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy